Oferta

Informacja o Covid-19

W trosce o bezpieczeństwo naszych klientów i trenerów dostosowaliśmy nasze zajęcia do obowiązujących obostrzeń. Podczas treningów zachowujemy należyty dystans i każdorazowo dezynfekujemy wykorzystywane akcesoria. Zachęcamy do korzystania z treningów plenerowych, które zwiększają poziom bezpieczeństwa aktywności. Pandemia nie zatrzymuje naszych działań.

Poznaj naszą ofertę

zakres usłuG

Treningi indywidualne

Zapisałeś się na siłownię, ale odpuściłeś? Brakuje Ci motywacji? Nie wiesz, jak poprawnie wykonywać ćwiczenia i co możesz osiągnąć? Trening personalny to dla Ciebie świetna propozycja. Wspólnie omówimy Twój cel i drogę, którą do niego dojdziemy. Gwarantujemy w pełni indywidualne podejście i zastrzyk motywacji do działania. Dostosujemy do Ciebie częstotliwość, miejsce, plan i intensywność zajęć. Dzięki indywidualnej formie treningów cała uwaga trenera skupi się na Tobie. Nie będziesz unikał nielubianych ćwiczeń ani oszukiwał samego siebie – żaden szczegół nie umknie naszej uwadze!

Treningi w parze

To genialna alternatywa dla treningu indywidualnego. Możesz zabrać ze sobą rodzeństwo, rodzica, kolegę lub koleżankę, żonę, męża albo dziecko. Trening w duecie jest sposobem na oszczędność, albo dobrym pomysłem na prezent. Obiecujemy, że dzięki naszym treningom zacieśnicie swoją relację i rozpoczniecie angażującą przygodę ze sportem! Treningi w parze zwiększają motywację do działania, bo opierają się na wzajemnym wsparciu i rywalizacji. Są źródłem dobrej zabawy i przyczyniają się do wydzielania wysokiej ilości endorfin. Pozwalają również wykonywać ćwiczenia stworzone dla duetów. Wystarczy, że przekonasz swojego partnera i zaczynamy.

Treningi w plenerze

Każdy spośród naszych treningów, czy to indywidualny czy grupowy, można przenieść w plener! Dostęp do świeżego powietrza i światła słonecznego redukuje poziom złego cholesterolu, dotlenia mózg i wzmacnia mięśnie. Otwarta przestrzeń pozwala na relaks i stanowi wspaniałe urozmaicenie dla treningowej rutyny. Trenując w plenerze z naszymi trenerami nie musisz się o nic martwić. Wybierzemy najlepsze miejsce do ćwiczeń i zapewnimy wszystkie niezbędne akcesoria.

Analiza składu ciała

Proces analizy składu ciała rozpoczyna się już na pierwszych zajęciach. To sposób na poznanie zawartości wody, masy mięśniowej i tkanki tłuszczowej w organizmie. Trener personalny przeprowadza z Tobą wywiad medyczny i omawia cele treningowe. Twoja sylwetka zostaje poddana diagnostyce dzięki wadze Tanita, a obwody poszczególnych partii ciała zostaną zanotowane celem mierzenia postępów. Rezultatem analizy składu ciała jest bogaty zestaw danych. Pozwala on trenerowi personalnemu dobrać skrojony na miarę plan treningowy i żywieniowy dla swojego podopiecznego.

Dieta i suplementacja

Współpraca z trenerem personalnym to nie tylko treningi. Nasi instruktorzy od lat kształcą się w zakresie zdrowego trybu życia, dietetyki, fizjologii, anatomii i biomechaniki ruchu. Zdobyliśmy kwalifikacje, dzięki którym tworzymy indywidualne plany żywieniowe oraz jadłospisy, które współgrają z planem treningowym. Sugerujemy zmiany stylu życia. W efekcie połączenia mentoringu żywieniowego i fizycznego gwarantujemy szybką regenerację mięśni, dobre samopoczucie oraz energię i motywację do dalszej metamorfozy życia i sylwetki.

Metamorfozy

Przyrost mięśni, poprawa kondycji i utrata od kilku do kilkunastu kilogramów w krótkim czasie wcale nie są fikcją. Metamorfoza rozpoczyna się od doboru planu treningowego o określonym profilu takim jak siłowy, izometryczny, interwałowy albo ABS. Zależnie od potrzeby redukujemy tkankę tłuszczową albo staramy się o przyrost masy. Następnie pochylamy się nad przyrostem tkanki mięśniowej. Proces treningów chętnie wspomagamy wsparciem w zakresie dietetyki i stylu życia. Kompleksowość metod, które oferujemy, przejawia się w zmianach na każdej z dwóch płaszczyzn: wizualnej i duchowej. Nasi podopieczni, dzięki swojej konsekwencji, zaangażowaniu i zaufaniu do swoich trenerów uzyskują imponujące efekty już po trzech miesiącach współpracy. Odmieniliśmy sylwetki kilkudziesięciu kursantów, a kolejni są na dobrej drodze do sukcesu. Dołączysz do ich grona?

Fit Camp

Grupowe treningi w plenerze, spływy kajakowe, integracyjne zabawy sportowe… To właśnie nasze Fit Campy, czyli obozy sportowe dla podopiecznych i kadry trenerskiej Kalin Team. Uwielbiamy sport i staramy się popularyzować go wśród naszej społeczności, również poza siłownią i regularnymi treningami. Regularnie, lecz spontanicznie, organizujemy obozy owocne w intensywną rekreację w grupie, na świeżym powietrzu. Fit Camp może zostać również zorganizowany jako ciekawa forma eventu firmowego, wieczoru kawalerskiego albo urodzin. Gwarantujemy ogromny zastrzyk pozytywnej energii i integrację wszystkich uczestników. Zapytaj swojego trenera, kiedy nadchodzi następny Fit Camp.

Konsultacje online

W dobie pandemii i cyfryzacji wszystkiego, co możliwe, przenieśliśmy do internetu również naszą działalność. Oferujemy konsultacje online z trenerem personalnym, które skupią się na wybranej przez Ciebie potrzebie. Stworzymy dla Ciebie plan treningowy, zapewnimy konsultację diety i przygotujemy jadłospis albo plan żywieniowy. Ocenimy postępy w budowie Twojej sylwetki, a następnie wprowadzimy ulepszenia i korekty do wcześniej przygotowanej strategii. Niezależnie od tego, gdzie jesteś – zapewniamy pełne wsparcie trenera. Jesteśmy do twojej dyspozycji, a nasz grafik jest elastyczny.

Catering dietetyczny

Dla każdego z naszych podopiecznych przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę cateringu dietetycznego. Nawiązaliśmy współpracę z Alfabetem Smaku, który oferuje dietę pudełkową o zróżnicowanej – zależnie od potrzeb klienta – kaloryczności. Wybierając posiłki przygotowywane przez profesjonalistów maksymalizujesz efekty wynikające z połączenia zmiany odżywiania i treningów. Wynika to z zapewnionej regularności odżywiania odpowiedniej kaloryczności i suplementacji. Korzystając z naszych usług możesz cieszyć się cateringiem z 20% rabatem.

Masz pytania? zadzwoń!