Dla zdeterminowanych i głodnych efektów

PROJEKT METAMORFOZA

Małymi krokami do wielkiego celu

CO MUSISZ WIEDZIEĆ O NASZYCH METAMORFOZACH?

Na początku współpracy z każdym z naszych podopiecznych jasno określamy nasze cele. Przez kolejne tygodnie albo miesiące małymi, ale konsekwentnie stawianymi, krokami dążymy do sukcesu. Mianem metamorfozy określamy okres intensywnych zmian, które zachodzą w Twoim organizmie, w wyglądzie Twojej sylwetki i w Twoim samopoczuciu.
Odmieniliśmy już kilkadziesiąt osób, które straciły na wadze od kilku do kilkunastu kilogramów. Zmieniły się ich sylwetki, postawy ciała, zanotowaliśmy u nich widoczny przyrost mięśni. Poprawiła się kondycja i wytrzymałość, a dzięki prawidłowej diecie i ogólnym wzmocnieniu organizmu wzrosła również odporność.

DLACZEGO WARTO PODDAĆ SIĘ METAMORFOZIE?

Metamorfoza. Brzmi poważnie, prawda? Pamiętaj, że żyjesz po to, żeby stawiać sobie wyzwania i każdego dnia być lepszym sobą. Bez wątpienia warto zadbać o swoje zdrowie. Bez wątpienia warto poddać się metamorfozie z trenerem Kalin Team. Dlaczego?

Przeprowadziliśmy kilkadziesiąt udanych metamorfoz

Metamorfoza to nie tylko plan treningowy. To nie jedynie zmiana diety, zakup nowego stroju sportowego i odwiedziny na siłowni. Musisz obiecać sobie ogromną konsekwencję i zapał do pracy. Kilkudziesięciu naszych podopiecznych już je w sobie odnalazło i osiągnęło swoje większe lub mniejsze sukcesy. Inni ciągle walczą, ale to właśnie walka jest najważniejsza. Wielkie brawa dla tych, którym już się udało i jeszcze większe oklaski na rozgrzewkę dla Ciebie, bo dopiero zaczniesz. Umówmy się na spotkanie i zaplanujmy Twoją metamorfozę.
Metamorfoza. Brzmi poważnie, prawda? Pamiętaj, że żyjesz po to, żeby stawiać sobie wyzwania i każdego dnia być lepszym sobą. Bez wątpienia warto zadbać o swoje zdrowie. Bez wątpienia warto poddać się metamorfozie z trenerem Kalin Team. Dlaczego?
Konsekwencja
100%
Motywacja
100%
Przełomowa zmiana
100%

INSTRUKTOR

Trener personalny

Karol Kalinowski

Dzień dobry! Mam na imię Karol i będę Twoim przewodnikiem w drodze do przemiany. Dzięki mojej pomocy nie musisz martwić się o to, w jaki sposób przebudować swoją sylwetkę i odmienić ducha. Jedyne, na co liczę, to Twoje zaangażowanie. Jesteś w gotowości?

wybierz swój czas

Poniedzialek

06:00 - 21:00

Wtorek

06:00 - 21:00

śRODA

06:00 - 21:00

Czwartek

06:00 - 21:00

piątek

06:00 - 21:00

Sobota

06:00 - 21:00

Niedziela

06:00 - 21:00

ważne informacje

Każdy kiedyś zaczynał. Nawet my, trenerzy. Najważniejsza jest motywacja i chęć do działania, którą musisz sobie obiecać na czas pierwszych kilkunastu zajęć. Później będzie łatwiej. Poziom trudności i intensywności treningu dostosujemy do Twoich możliwości, a w razie potrzeb skorygujemy.
Oczywiście. Bardzo wielu naszych podopiecznych zaczyna swoją przygodę z aktywnością fizyczną dzięki treningom personalnym. Świetnie się sprawdzają ze względu na zindywidualizowaną ścieżkę rozwoju, która pozwala zacząć nawet od zera.
To kwestia ustaleń między Tobą a trenerem. Zalecana liczba to od 2 do 4 treningów tygodniowo. Pamiętaj, że brak regularności i ćwiczenia “z doskoku” nie przyniosą wielu efektów.
Naszym głównym miejscem pracy jest Gdańsk. Treningi stacjonarne realizujemy w CityFit Oliva Business Centre, natomiast treningi plenerowe na Podleśnej Polanie. Jeżeli tylko chcesz, zrealizujemy Twój trening również w Gdyni lub Sopocie. Jesteśmy elastyczni.

Informacje

Never give up

nie poddawaj się bez prób

Odkryj nową pasję

Projekt metamorfoza

Oto, co mówią nasi podopieczni

Profesjonalne treningi, które dodają wigoru

WYKROCZ POZA SWOJE GRANICE