zdrowie to największą wartość

Cennik

Wybierz odpowiednią opcję dla siebie

Ceny i Pakiety

Konsultacja

180 dla jednej osoby
  • Trening zapoznawczy
  • Analiza i pomiary
  • Doradztwo

Pakiet Solo*

od 200 dla jednej osoby

8 TRENINGÓW PERSONALNYCH – 1500 ZŁ
12 TRENINGÓW PERSONALNYCH – 2000 ZŁ
16 TRENINGÓW PERSONALNYCH – 2500 ZŁ
  • Pakiet treningów
  • Konsultacja żywieniowa
  • Analiza i pomiary

Pakiet Duo*

od 250 dla dwóch osób

8 TRENINGÓW PERSONALNYCH – 2000 ZŁ
12 TRENINGÓW PERSONALNYCH – 2800 ZŁ
16 TRENINGÓW PERSONALNYCH – 3500 ZŁ
  • Pakiet treningów
  • Konsultacja żywieniowa
  • Analiza i pomiary

*Każdy trening personalny trwa 60 minut.

*Czas ważności pakietu treningowego to od 30 do 60 dni – w zależności od pakietu.

*Ceny nie uwzględniają cen karnetów klubowych.

push your body to the max

Nie chcesz planu rocznego? Nie ma problemu! Skorzystaj z bezpłatnego treningu z jednym z naszych profesjonalnych trenerów osobistych

Wszystko co musisz wiedzieć

Często Zadawane Pytania

Niezbędny jest wygodny, nie krępujący ruchów strój sportowy. Pamiętaj też o zmiennym obuwiu, ręczniku i wodzie do picia. W klubie sportowym CItyFit będzie potrzebna mała kłódka i kluczyk do szafki – możesz nabyć je na miejscu.
Standardowo trening trwa XX minut. Nie martw się jednak o pośpiech. Nie zerkamy nerwowo na zegarek w trakcie zajęć, ponieważ najważniejszym zadaniem jest realizacja zaplanowanego planu. Uwzględniając oczywiście Twoje możliwości.
Ceny za godzinny trening personalny wahają się od X do Y. Trening grupowy kosztuje między Z a W za godzinę. Na ostateczną cenę może mieć również wpływ miejsce treningu, np. w przypadku dojazdu do wskazanego miejsca.
Każdy kiedyś zaczynał. Nawet my, trenerzy. Najważniejsza jest motywacja i chęć do działania, którą musisz sobie obiecać na czas pierwszych kilkunastu zajęć. Później będzie łatwiej. Poziom trudności i intensywności treningu dostosujemy do Twoich możliwości, a w razie potrzeb skorygujemy.
Jeżeli ciąża przebiega prawidłowo, a lekarz prowadzący nie stwierdzi przeciwwskazań – tak. Dobierzemy wtedy adekwatny zestaw bezpiecznych ćwiczeń.
Jak najbardziej! Jeśli masz taką preferencję, wspomnij o tym umawiając się na pierwszy trening.
Posiłek powinien być zjedzony do 1.5-2 godzin przed treningiem. Aby mieć energię na ćwiczenia zalecamy spożycie węglowodanów, najlepiej tych złożonych. Sprawdzi się owsianka, omlet z owocami, pełnoziarniste pieczywo z wędliną lub jajkiem albo jajecznica. Przed wieczornym treningiem sięgnij po obiad z kaszą lub brązowym ryżem, warzywami i chudym mięsem bądź jajkiem.
Przede wszystkim kompleksowe wsparcie trenera, naszą wiedzę i świetną atmosferę na treningach. Dodatkowo każdy z naszych podopiecznych może cieszyć się zniżką w wysokości 20% na catering diety pudełkowej Alfabet Smaku oraz 20 PLN zniżki na rehabilitację w rehaCONTROL.
Trening personalny będzie dla Ciebie idealny, jeśli:
⸱ chcesz zredukować tkankę tłuszczową i/lub wyrzeźbić tkankę mięśniową,
⸱ spędzasz sporą część dnia w pozycji siedzącej i mierzysz się z bólem,
⸱ trenujesz już samodzielnie ale nie widzisz efektów,
⸱ chcesz trenować samodzielnie ale potrzebujesz poznać poprawne techniki ćwiczeń,
⸱ trenowałeś, ale boisz się wrócić do sportu po kontuzji,
⸱ brakuje Ci motywacji do ćwiczeń,
⸱ na co dzień brakuje Ci energii i jesteś ospały, albo po prostu – szukasz nowego hobby i wejściówki do świata sportu!
To seria holistycznych ćwiczeń ruchowych przygotowanych indywidualnie dla każdego klienta. Podczas treningu personalnego będziesz pod opieką trenera, którego cała uwaga skupi się na Tobie. Poznasz poprawne techniki ćwiczeń i zauważysz swoje dotychczasowe błędy. Dzięki stałemu wsparciu profesjonalisty z pewnością nie zabraknie Ci też motywacji, co bywa kluczowe.
Oczywiście. Bardzo wielu naszych podopiecznych zaczyna swoją przygodę z aktywnością fizyczną dzięki treningom personalnym. Świetnie się sprawdzają ze względu na zindywidualizowaną ścieżkę rozwoju, która pozwala zacząć nawet od zera.
To kwestia ustaleń między Tobą a trenerem. Zalecana liczba to od 2 do 4 treningów tygodniowo. Pamiętaj, że brak regularności i ćwiczenia “z doskoku” nie przyniosą wielu efektów.
Naszym głównym miejscem pracy jest Gdańsk. Treningi stacjonarne realizujemy w CityFit Oliva Business Centre, natomiast treningi plenerowe na Podleśnej Polanie. Jeżeli tylko chcesz, zrealizujemy Twój trening również w Gdyni lub Sopocie. Jesteśmy elastyczni.

Masz pytania? zadzwoń!